sobota, 16 czerwca 2012

Czujesz przesyt "Euro 2012"?


Wstałem dziś wcześniej, żeby napisać coś na Numerpierwszy, bo ostatnio niestety nie miałem nawet czasu dla siebie, żeby siąść spokojnie i coś napisać. Więc niech ten post będzie trochę relacją z tego co czytam w tej chwili na bieżąco pisząc ten post.

Co dziś ciekawego?
  • „Euro 2012: mandaty za dekorowanie auta!”(14 czerwca 2012
    Marcin Koczyba / Onet )
    Wszystko rozumiem, tylko dlaczego dopiero teraz? Takie informacje powinny być publikowane długo przed rozpoczęciem Euro. Ale oczywiście chodzi tutaj o nie przesadzaniu, i nie kupowaniu wszystkich gadżetów które chcą nam wcisnąć, i o zachowaniu bezpieczeństwa.
  • Nie jaki bezdomny Timothy Yost znalazł w Fisherman's Park w Bastrop (USA) torbę mokrych pieniędzy(ok. 50 tys. dolarów), i wszystko było by OK! Gdyby(...) nie poszedł odrazu do banku z tymi pieniędzmi, w celu wymienienia je na suche!! I w tym momencie doczepiła się policja, Timothy Yost w tej chwili znajduje się za to w więzieniu. Pozostawię to bez komentarza.
 
Teraz we wszystkich mediach, na popularnych serwisach mogę wywnioskować że piszą tylko i wyłącznie dla większości. W ostatnich dniach czuje przesyt tych informacji o meczu, wszędzie wywiady, reportaże, Wszędzie gdzie zaglądnę widzę na pół strony flagę polski, reklamy na tych stronach też są dość przesadzone i przesycone tym wszystkim. Ludzie jak by się zamknęli tylko w 1 temacie i nie dopuszczali do siebie innych informacji. Pierwsze nagłówki gazet czy portali zajmuje np. twarz „Smudy”. Wystarczy wejść np. na „Gazeta.pl” oto screen:
Źródło: gazeta.pl

Niestety pojawia się taka masa artykułów, że nie wiadomo które warto przeczytać. A gazety biją się o czytelnika wstawiając coraz to większe czcionki, zdjęcia. No ale tak to już jest.Wszystkim czytającym, życzę miłego dnia.
Dziś mamy 16 czerwca, sobota, decydujący mecz, godzina 20:45, obyśmy wygrali.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie masz żadnych kont z listy, wybierz "anonimowy"